«Перший Молодіжний Телеканал» збирає глядачів

Міністерство молоді та спорту у партнерстві з Програмою розвитку ООН в Україні, Державним інститутом сімейної та молодіжної політики, Асоціацією молодіжних працівників України та спільно з Всеукраїнським молодіжним центром запрошує на ІV Всеукраїнський форум молодіжних працівників та працівниць. Захід відбудеться 1 та 2 грудня 2020 року у форматі першого Молодіжного Телеканалу, де розкажуть про діджитал інструменти та роботу в малих громадах!

Проєкт призначений для молодіжних працівників, фахівців, які відповідальні за реалізацію молодіжної політики на регіональному та місцевому рівнях, дослідників молодіжного середовища, а також усіх, кому цікава робота з молоддю.

Програмою заходу передбачено дискусії щодо діджитал інструментів молодіжної роботи в малих громадах; презентація найкращого міжнародного досвіду та прикладів систем освіти для фахівців, які працюють з молоддю; проведення майстер-класів від українських та міжнародних експертів щодо інноваційних форм роботи з молоддю; презентація найкращих практик роботи з молоддю в Україні (на підставі результатів Конкурсу найкращих практик роботи молоді в Україні 2020 року).

Детально про Форум можна дізнатися за посиланням: https://www.facebook.com/yw4forumua/posts/429313381796440.

Захід відбудеться в онлайн режимі. Зареєструватися можна до 12:00 29 листопада за формою https://forms.gle/vWKGuddyCg71PXUNA

30 листопада зареєстровані учасники отримають  листи із програмою телепередач та посиланнями для участі у форумі.