ЗНАТИ СЬОГОДНІ, ЩОБ ЖИТИ ЗАВТРА: відбувся захід до дня боротьби з ВІЛ\СНІД

Щорічно 1 грудня згідно з рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) та Генеральної Асамблеї ООН, прийнятими в 1988 році, відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цей день започатковано з метою підвищення обізнаності про епідемію СНІДу, викликаної поширенням ВІЛ-інфекції, а також як день пам’яті жертв цього захворювання.

У Нововолинському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбувся захід «Знати сьогодні, щоб жити завтра» з нагоди відзначення Всесвітнього дня  боротьби  з ВІЛ/СНІДом для членів сімей, які отримують соціальні послуги в Центрі. Мета заходу – підняття поінформованості про проблеми ВІЛ/СНІДу, тому що знання – найкраща форма захисту.

Працівники Центру розповіли присутнім про шляхи інфікування ВІЛ, про міфи щодо цієї інфекції, а також ознайомилися, як уникнути зараження. Учасники заходу дізналися, де можна у Нововолинську пройти обстеження щодо інфікування, а також проконсультуватися з лікарем інфекціоністом. Усі переглянули мотиваційний ролик щодо важливості ведення здорового способу життя та отримали інформаційні буклети.

Директор Центру СССДМ.