Асоціація міст України, на допомогу громадам Волині, розробила Практичний посібник із питань передачі сільгоспземель у їх комунальну власність

В Україні продовжується реформа місцевого самоврядування та децентралізація влади. Громади отримують більше ресурсів і повноважень. Одним із надважливих ресурсів для громад є земля – це і розвиток, і економіка, і наповнення місцевих бюджетів і, відповідно, благополуччя жителів.

Указ Президента про передачу сільгоспземель громадам і постанову Уряду запустив механізм повноцінної передачі з державної у комунальну власність земель сільськогосподарського призначення всім без винятку територіальним громадам.

Щоб допомогти їм пройти цей шлях Асоціація міст України, спільно з Держгеокадастром, розробила «Практичний посібник із питань передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність».

До речі, 30 листопада 2020 року АМУ провела в Українському кризовому медіа-центрі презентацію цього Практичного посібника (https://www.auc.org.ua/novyna/oslobozhan-do-kincya-potochnogo-roku-mehanizm-peredachi-zemel-u-komunalnu-vlasnist-maye-buty).

Всі охочі це та інші електронні видання видання АМУ зможуть знайти на сайті Асоціації міст України в розділі Бібліотека (http://auc.org.ua/library).

Офіс реформ у Волинському регіональному відділенні Асоціації міст України