Рішенням виконкому врегулювали тарифи на платні послуги рентгенографії у міській лікарні

На засіданні виконавчого комітету 3 грудня 2020 року прийняли рішення про внесення змін до тарифів на платні послуги рентгенологічного відділення за зверненням громадян, що надаються без направлення лікаря КНП «Нововолинська центральна міська лікарня».

Доповідач Олімпіада Галас, заступниця директора з медичної частини, повідомила, що за кошти міського бюджету медзаклад придбав новий цифровий рентгенапарат «EcoVIEM 9 Plus». Обладнання вже введене в експлуатацію і за його допомогою пацієнти можуть зробити рентгенографію грудної клітки й отримати результат дослідження на плівці (вартість послуги становить 79 гривень), або без плівки (вартість – 49 гривень). За словами Олімпіади Галас, варіант без плівки передбачає отримання результату рентгенологічного дослідження електронною поштою або повідомленням на телефон, що досить зручно для пацієнтів.

Вартість рентгенографії різних частин тіла становить від 41 гривні до 252 гривні, в залежності від розміру плівки.

Оплату послуги можна здійснити через термінал ПриватБанку, який встановлений на першому поверсі терапевтичного корпусу, шаблон платежу вже заданий. Крім того, детальна інформація та реквізити для оплати вказані на Фейсбук сторінці Нововолинської ЦМЛ https://www.facebook.com/novovolynskhospital.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.