Виконком вніс зміни до міського бюджету на 2020 рік

На засіданні виконкому 11 грудня ухвалили зміни до міського бюджету на 2020 рік. Начальниця фінансового управління Галина Бурочук розповіла, що їх внесення обумовлено  надходженням субвенційних коштів з державного і обласного  бюджетів.

Міському бюджету по загальному фонду передбачено субвенцію на забезпечення подачею кисню ліжкового фонду закладів охорони  здоров’я, які надають стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID та її наслідками в сумі 1850,0 тис. гривень (видатки розвитку), а також збільшено субвенцію з обласного бюджету на поховання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни в сумі 3,4 тис. гривень.

Натомість по загальному фонду зменшено субвенцію з обласного бюджету на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров’я за рахунок коштів медичної субвенції на  лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет в сумі 127,27 гривень.

Галина Бурочук наголосила, що відповідно до звернень головних розпорядників коштів міського бюджету   внесені відповідні зміни до показників міського бюджету за видатками.

Загалом  видаткова частина  міського бюджету збільшується на 1853,3 тис. гривень, в тому числі загального фонду  зменшується на 10,0 тис. гривень,  бюджет  розвитку спеціального фонду збільшується  на 1863,3 тис. гривень.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.