Виконком ухвалив рішення з восьми питань

Сьогодні, 11 грудня, відбулося  позачергове засідання виконкому . Його провів міський голова Борис Карпус.

Члени виконкому ухвалили 8 важливих  рішень, що стосуються діяльності  міського господарства.

Рішенням виконкому затверджено графік подачі гарячої води комунальним підприємством  «Нововолинськтеплокомуненерго» мешканцям 5-го, 6-го, 15-го мікрорайонів та будинку №2А на проспекті Перемоги на  період з 1 січня по 31 грудня 2021 року. Відповідно до графіка жителі цих районів отримуватимуть гарячу воду у четвер і п’ятницю з 17.00 до 23.00 години, а у вихідні та святкові дні – з 7.00 до 23.00 години.

Міський голова Борис Карпус наголосив, що вивчається питання щодо можливості подачі  гарячої води жителям цих районів цілодобово. Питання розглядатимуть у рамках підготовки стратегічного плану розвитку комунального  підприємства «Нововолинськтеплокомуненерго».

Члени виконкому затвердили у новій редакції склад постійно діючої  міжвідомчої комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від систем (мереж) централізованого опалення  та постачання гарячої води.

Виконком погодив список членів громадської організації ветеранів війни та праці, яким надали право для безкоштовного проїзду на міських автобусних маршрутах на 2021 рік. З таким проханням до міського голови звернулася голова цієї ветеранської організації.

Члени виконкому ухвалили рішення щодо демонтажу тимчасових споруд на території Нововолинська , встановлених з порушенням законодавства. Споруди, які підлягають демонтажу, розташовані на проспекті Перемоги біля «Ощадбанку», на бульварі Шевченка біля будинку №19, у районі скверу Шахтарського мікрорайону та неподалік зупинки на 15-ому мікрорайоні. Власників цих споруд зобов’язали упродовж десяти днів  провести їх демонтаж.

Члени виконкому затвердили план діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів на 2021 рік, дали дозвіл на знесення зелених насаджень у зв’язку із аварійним, сухостійним, фаутним станом дерев та досягнення ними вікової межі.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.