На позачерговій сесії міської ради вирішували питання господарського характеру

На третьому пленарному засіданні другої позачергової сесії Нововолинської міської ради депутати прийняли низку рішень, які стосуються благоустрою та житлово-комунальної галузі.

Доповідав на цю тему начальник відділу будівництва, комунального господарства і газифікації Богдан Миронюк.

Обранці громади  проголосували за зміни та доповнення до кількох цільових програм. Зокрема, у Програмі благоустрою Нововолинської міської територіальної громади на 2019-2022 роки передбачено проведення поточного ремонту асфальтобетонного покриття  прибудинкових територій, забезпечення утримання в належному технічному стані об’єктів дорожнього господарства, забезпечення обслуговування мереж зовнішнього освітлення, збереження  та утримання на належному рівні зеленої зони  населених пунктів, утримання в належному стані земель водного фонду, забезпечення благоустрою кладовищ, утримання та поточний ремонт інших об`єктів благоустрою. Відтак загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми благоустрою Нововолинської міської територіальної громади у 2021 році складає 23  440 000 грн.

Крім того, депутати прийняли рішення про внесення змін і доповнень до Комплексної програми розвитку житлово-комунального господарства, екології, дорожнього руху та його безпеки Нововолинської міської територіальної громади на 2020-2024 роки. На реалізацію цієї Програми на 2021 рік передбачено кошти місцевого бюджету в розмірі  4 667 000 гривень. Вона регулює процес  реформування та розвитку житлово-комунального господарства, підвищення енергоефективності та енергозбереження, охорону та раціональне використання  водних та  рослинних ресурсів, збереження зелених насаджень, розвиток дорожнього руху та його безпеки.

Внесені також зміни та доповнення до міської Програми сприяння діяльності об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків Нововолинської міської територіальної громадина 2020-2024 роки. У 2021 році програма реалізується за кошти міського бюджету –  1 000 000 гривень та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків – 510 000 гривень та передбачає поліпшення технічних характеристик будинків: проведення на умовах співфінансування капітальних ремонтів житлових будинків, ліфтів, підвищення енергоефективності, енергозбереження, термореновації будівель.