Міський голова зустрівся з духовенством

Сьогодні у залі засідань міської ради  за «круглим столом» зібралися керівники релігійних організацій міста, які  відгукнулися на запрошення Нововолинського міського голови Бориса Карпуса, аби напередодні  Різдвяно-новорічних свят привітати та  вислухати одні одних і висловити свої думки стосовно співпраці на  найближчий період. Адже мета тут єдина – об’єднувати громаду навколо духовних цінностей.

Зараз у Нововолинську налічується 16 релігійних конфесій, напрямків та течій, між якими існує  мир і злагода.

Під час спілкування панувала щира невимушена атмосфера.

На початку зустрічі  Борис Карпус наголосив, що з багатьма присутніми  особисто знайомий, адже, по великому рахунку, сам виріс у церкві.

-Дуже радію з того, що у Нововолинську є міжконфесійна дружба  та порозуміння,  – зазначив Борис Сергійович і висловив сподівання на конструктивну співпрацю між владою і духовенством та  спільне вирішення різних питань.

Він також  закликав священнослужителів дотримуватися  у  храмах карантинних вимог у Різдвяні дні,  бо тільки так здолаємо важку недугу – коронавірус.

Від предстоятелів усіх парафій звучали щирі слова вітань та побажання новообраному міському голові Божого благословення, сили та наснаги на добрі справи. Кожен з них наголошував, що місія ця – важка, але Біблія та  Євангеліє, які мають бути настільними книгами, допоможуть здолати усі труднощі і досягти змін на краще. Були й подарунки, зокрема, копія ікони Покрови козацької, ексклюзивне видання  книги Нестора Літописця та інші, які знайдуть достойне місце у міській раді та історичному музеї Нововолинська.

 

 

Присутні говорили про те, що подібні зустрічі треба проводити й надалі. Адже спільна молитва за місто і його жителів обов’язково буде почута Богом.

-А коли люди об’єднуються навколо хорошої ініціативи, то й досягають більшого, – наголошували  священнослужителі.

Усім священникам і пастирям вручили вітальні листівки  з Різдвяно-новорічними святами.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.