Виконком ухвалив рішення із семи питань

Посилити контроль за належним виконанням розкладів руху на міських автобусних маршрутах, дотриманням перевізниками законодавства України про працю, якістю та культурою обслуговування пасажирів, обладнати стаціонарні вивіски з розкладом руху громадського транспорту, – таке рішення  виконкому за результатами розгляду питання про роботу відділу транспорту, зв’язку, організації безпеки дорожнього руху та паркування на засіданні 28 грудня. Його провів  міський голова Борис Карпус.

Сьогодні транспортне обслуговування населення в Нововолинську здійснюють 8 перевізників в звичайному режимі руху та в режимі маршрутного таксі.   Всього задіяно 33 одиниці транспортних засобів, які обслуговують п’ять  із дев’яти міських маршрутів. Чотири маршрути не обслуговується у зв’язку з відсутністю перевізників, – розповів  начальник відділу транспорту, зв’язку, організації безпеки дорожнього руху та паркування Юрій Коцура.

За його словами, особливий контроль приділяють перевезенню пільгових категорій громадян до садівничих масивів міста та селища Благодатного, які здійснює приватне підприємство «САМ-Моторс».

Юрій Коцура поінформував, що з початку цього року у місті функціонує система GPS-моніторингу, яка у режимі online інформує пасажирів про рух громадського транспорту. Для зручності пасажирів діє мобільний додаток Dozor City, який можна завантажити через Play Market. Відтак, кожен пасажир має можливість у режимі реального часу отримати актуальну інформацію про час прибуття автобуса на зупинку та інформацію про маршрути міста, перелік зупинок, через які пролягає маршрут та окремо про рух автобусів.  Він зазначив, що з кінця 2019 у місті працює інспектор з паркування.

  -Інспектор з паркування від імені виконавчого комітету уповноважений розглядати справи про адміністративні правопорушення в частині порушення правил зупинки, стоянки транспортних засобів, зафіксованих у режимі фотозйомки (відеозапису), – наголосив начальник  відділу. – За період роботи видано понад 650 повідомлень про притягнення до адміністративної відповідальності на суму понад 200  тисяч  гривень, з яких оплачено 520 на суму понад 110 тисяч гривень. Кошти від сплати штрафів   надходять до міського бюджету.

Як повідомив доповідач, у планах – розробити схему організації дорожнього руху.

Виконком погодив інвестиційну програму підприємства «Нововолинськводоканал» на 2021 рік.

Члени виконкому затвердили  результати продажу об’єкта малої приватизації – нежитлове приміщення літер «А-4» загальною площею 45,6 кв. м. за адресою: вул. Грушевського, 6, у Нововолинську,  затвердили протокол про результати електронного аукціону з продажу об’єкта малої приватизації: нежитлового приміщення «літер А-3» загальною площею 8,8 кв.м. за адресою: бульвар Шевченка, 19, дали дозвіл ліквідаційній комісії з припинення КП «ЖКП» №1 ЖКО Нововолинської міської ради на безоплатну передачу Житлово-комунальному об’єднанню  нежитлового приміщення площею 157,9 м кв (перший поверх -93,5 м кв, підвал-64,4 м кВ) та нежитлового приміщення площею 169, 2 м кв, які знаходяться на вул. Винниченка, 14.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення, які   будуть оприлюднені на офіційному вебсайті міської ради.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.