Влада Нововолинська розвиває дипломатичні відносини із посольствами європейських країн

Залучення іноземного капіталу та створення позитивного бізнесклімату у Нововолинську – один із пріоритетних напрямків роботи міської влади. Нещодавно заступниця нововолинського міського голови Юлія Лефтер обговорила питання інвестиційної перспективи Нововолинська із Надзвичайним і Повноважним Послом Швейцарії в Україні Клодом Вільдом та Надзвичайним і Повноважним Послом Бельгії в Україні Алексом Ленартсом. Зустріч відбулася у міжнародному клубі Rotary Club Kyiv – Balzac, який  об’єднує представників бізнесу, політики, культури та має на  меті обмін ідеями та ведення діяльності на користь громад у всьому світі.

Юлія Олександрівна презентувала інвестиційний паспорт Нововолинська та розповіла про можливості Індустріального парку, який планують розвинути на околиці міста. У ході діалогу домовилися, що посольства Швейцарії та Бельгії сприятимуть у залученні великих компаній цих країн до співпраці з Індустріальним парком. Також розглянули можливості залучення міжнародної технічної допомоги в економічному розвитку міста через посольства.

Крім того, на зустрічі обговорювали варіанти співпраці з представниками інвестиційних компаній у галузі написанні стратегії розвитку міста. Гості клубу  Rotary  з Бельгії поділились практикою ефективної роботи сміттєпереробного заводу у їхній країні, а дипломати з Єврокомісії обговорювали можливості фінансування проєктів для шахтарських міст, що на даний час актуально для Нововолинська.

  • Ми зацікавлені у тому, щоб показати інвестиційний потенціал Нововолинська іноземному бізнесу та стимулювати відкривати підприємства у нашому місті, – наголосила Юлія Лефтер.

Налагодження дипломатичних відносин – це лише перший, але важливий крок у побудові привабливого інвестиційного клімату в місті, створення умов для розвитку бізнесу і комфорту жителів.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.