Представники влади та бізнесу з Нововолинська переймали досвід управління у львів’ян  

29 грудня міський голова Борис Карпус із заступницею Юлією Лефтер, завідувачкою сектору з питань залучення інвестицій, реалізації проєктів та грантів відділу економіки Веронікою Сєргєєвою, секретарем ради Оленою Шаповал, депутатами Нововолинської міської ради та підприємцями побували із офіційним візитом у Львові.

У ході поїздки провели кілька зустрічей та нарад. Зокрема, із міським головою Львова Андрієм Садовим обговорювали варіанти розвитку Нововолинська.

Заступник міського голови – бізнес-омбудсмен Львівської міської ради Сергій Кіраль поінформував про етапи написання стратегії розвитку міста, адміністрування нежитлової нерухомості, яка перебуває в комунальній власності, про оренду і продаж об’єктів.

В Інституті міста вели мову про стратегічне планування і його етапи. Ознайомилися із підходами у адмініструванні нерухомості, яка перебуває у комунальній власності на прикладі Львова.

Жваво дискутували у Центрі підтримки підприємництва, де представники управління економічного розвитку та фахівці відділу проєктів та інвестицій розповіли про досвід роботи з інвесторами, залученням позабюджетних коштів, грантів, міжнародної технічної допомоги.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення