Чотири із п’яти рішень ухвалили на засіданні виконкому

У останній день 2020 року відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Нововолинської міської ради.

Розглянули п’ять питань порядку денного. Зокрема, прийняли рішення про утворення конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади керівника КНП «Нововолинська центральна міська лікарня» та директора комунальної установи «Нововолинський центр професійного розвитку педагогічних працівників Нововолинської міської ради Волинської області».

Також виконавчий комітет розглянув проєкт рішення Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 20 серпня 2020 року №204 «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води». Міський голова Борис Карпус наголосив, що тарифи необхідно ретельно вивчити в сторону оптимізації. Члени виконкому не  проголосували за проєкт даного рішення.

Останнє питання порядку денного стосувалося надання дозволу на продаж житлового будинку.