Утворена конкурсна комісія з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора КНП «Нововолинська центральна міська лікарня»

Рішення про утворення конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора КНП «Нововолинська центральна міська лікарня» ухвалили 31-го грудня на засіданні виконавчого комітету. Також затвердили її склад, до якого увійшло 9 членів: по три представники від органу управління-виконавчого комітету Нововолинської міської ради, трудового колективу КНП «Нововолинська центральна міська лікарня» та первинної профспілкової організації цієї медустанови.

Головою конкурсної комісії  затвердили заступницю міського голови Вікторію Скриннік. Секретарем – радника міського голови Богдана Шевчука. Від виконкому комісію представлятиме керуюча справами виконкому Валентина Степюк.

Від трудового колективу лікарні погодили кандидатури завідувача спеціалізованим відділенням поліклініки Михайла Гаврищука, завідувача терапевтичним відділенням Валентину Іжик та лікаря Івана Пасічника.

Від  первинної профспілкової організації лікарні до складу комісії  увійшли Володимир  Середюк, Михайло Новосад  та Людмила Кузьма.

Утворена комісія розглядатиме претендентів на посаду головного лікаря й займатиметься організацією та проведенням конкурсу.

 

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.