У Нововолинську працюватимуть два пункти обігріву

За даними метеопрогнозу на кінець тижня в Україні очікується зниження температури повітря. Для надання допомоги тим, хто потребуватиме допомоги у морозні дні, з наступної п’ятниці у приміщенні Нововолинського осередку Суспільної служби , що знаходиться за адресою: м-н Шахтарський, 36, а також у приміщенні колишнього гуртожитку на вулиці Сірка,5  будуть функціонувати  пункти обігріву.  Про підготовку до їх відкриття йшлося сьогодні на нараді, яку провів міський голова Борис Карпус із керівниками  Нововолинського міського відділу У ДСНС України у Волинській області,  поліції, лікарні, виробничого управління комунального господарства та окремих громадських об’єднань й структурних підрозділів міськвиконкому.

Пункти обігріву працюватимуть цілодобово. Там можна буде випити гарячий чай. Свою допомогу продуктами харчування запропонували представники громадської організації «Світло Свободи», яку очолює депутатка міської ради Марина Єлева.

У випадку необхідності буде організовано надання першої медичної допомоги.

Міський голова наголосив керівникам служб на   готовність та  оперативне реагування під час виникнення надзвичайної ситуації.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.