Робочий візит у заклади освіти міста Нововолинська

Учора міський голова Борис Карпус, його заступниця Вікторія Скриннік та депутати міської ради відвідали заклади освіти міста. Побували в Нововолинському ліцеї №1 та в загальноосвітній школі №4 імені Тараса Шевченка.

Такі візити плануємо проводити регулярно, щоб безпосередньо дізнатися про стан справ і проблематику в закладах освіти, культури, житлово-комунального господарства, – відзначив Борис Карпус.

Під час зустрічі з керівником Нововолинського ліцею №1 Сергієм Морозом говорили про нагальні потреби закладу. Зокрема, модернізацію фасаду, ремонт даху, заміну вікон на енергозберігаючі та інше. Мали змогу побачити класні кімнати, де оперативно відбуваються ремонтні роботи. Відвідали лабораторії, спортивний зал, їдальню. За словами Сергія Володимировича, на сьогодні ліцей успішно проводить навчання за допомогою дистанційної платформи «Human», до якої мають доступ усі педагоги та вихованці.

У Нововолинській загальноосвітній школі №4 імені Тараса Шевченка також оглянули приміщення і територію навколо. Підняли питання побудови сучасного спортивного комплексу біля школи. Великий обсяг ремонтних робіт уже проведено. Окрім затишних кабінетів та класних кімнат, облаштували сучасні санвузли, кабінет для навчання дітей з особливими освітніми потребами. За словами директора Таїсії Сачук, існує нагальна проблема в ремонті кухні та їдальні, в закупівлі сучасного обладнання, згідно стандартів НАССР.