Нововолинськ відкритий для вітчизняних і закордонних інвесторів

З метою ознайомлення заступниця міського голови Юлія Лефтер разом із завідувачкою сектору з питань залучення інвестицій, реалізації проєктів та грантів відділу економіки виконавчого комітету Нововолинської міської ради Веронікою Сєргєєвою і начальником відділу міськрайонного управління в Іваничівському районі та міста Нововолинську Головного управління Держгеокадастру у Волинській області Тарасом Кантором оглянули об’єкти комунальної власності міста, які потребують залучення інвестицій. Зокрема, земельну ділянку на вулиці Луцькій, котра виділена для створення індустріального парку «Нововолинськ», земельні ділянки на вулиці Лісній і на вулиці Іваничівській у селищі Благодатному. Юлію Лефтер цікавило розташування і площа ділянок, відстань до найближчих мереж водопостачання та водовідведення, можливість підключення до електромереж. Бо саме на це найперше звертають увагу потенційні інвестори.

 

За результатами огляду, обговорили можливість надання цільової пропозиції для будівництва сміттєпереробного заводу на околиці Нововолинська. Раніше був задум його будівництва, але реалізувати ідею поки що не вдалося.  Зійшлися на думці, що необхідно підготувати пакет документів та шукати варіанти заохочення інвесторів, які спеціалізуються саме на галузі сміттєпереробки адже багато таких заводів успішно функціонують у Європі, забезпечуючи раціональне використання побутових відходів без шкоди екології.

Юлію Лефтер цікавила також можливість розбудови міста, адже у намірах міської ради – залучення будівельних компаній, які спеціалізуються на будівництві сучасних багатоповерхівок.

Ми готуємо пропозиції для різних інвесторів, – наголосила Юлія Олександрівна, – бо наша мета – створювати інвестиційну привабливість міста шляхом прозорої та максимально комфортної співпраці із бізнесом.­