На нараді із керівниками структурних підрозділів обговорили вимоги до підготовки нормативно-правових документів

20 січня 2021 року керуюча справами виконавчого комітету Нововолинської міської ради Валентина Степюк провела оперативну нараду із керівниками структурних підрозділів  виконкому. Обговорювали питання, які стосуються організації роботи відділів. Зокрема, Валентина Володимирівна нагадала основні вимоги до підготовки та оприлюднення проєктів рішень, які регулюються Регламентом роботи виконавчого комітету та виконавчих органів Нововолинської міської ради.

Керуюча справами наголосила на необхідності чітко та грамотно формувати документи, адже саме виконавці несуть за це відповідальність. На прикладі конкретних проєктів розглянули найбільш типові помилки.

На нараді також наголошували на юридичних моментах у роботі з документами. Начальник Центру надання адміністративних послуг Алла Ковальчук представила презентацію про етапи підготовки, оприлюднення та впровадження в дію регуляторних актів.

Також вели розмову про своєчасне та грамотне наповнення сайту Нововолинської міської ради. Валентина Степюк анонсувала його оновлення та закликала керівників структурних підрозділів у найкоротші терміни переглянути та впорядкувати інформацію.