Триває активна робота над створенням стратегічного плану міста

Сьогодні на пресконференції міський голова Борис Карпус поінформував про результати роботи та напрацювання за тиждень, що минає.

Зокрема, він розповів, про те що вже розпочали роботу над створенням стратегічного плану Нововолинська. За словами міського голови, цей процес складається з кількох етапів. На підготовчому відбувається підбір партнерів, які братимуть участь у розробці та написанні стратегії міста. До слова, заявки на участь у даному проєкті подали більше десяти організацій. На даний час, міська рада налагоджує співпрацю із трьома потужними організаціями, котрі спеціалізуються саме у сфері розвитку та консалтингу бізнесу і написанні стратегічних планів.

Наступні кроки передбачають ряд заходів із вивчення громадської думки. На цьому етапі будуть проходити публічні зустрічі, наради, відкриті слухання. Паралельно відбуватиметься аналіз існуючої ситуації, визначення і написання стратегічних напрямків.

Насамкінець відбуватиметься презентація, яка триватиме упродовж кількох місяців.