Бюджет Нововолинська у 2020 році виконали на 103,9 відсотка

Сьогодні, 22 січня 2021 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Нововолинської міської ради. На порядку денному розглянути 29 питань, які стосуються господарської діяльності  міста.

Начальниця фінансового управління Галина Бурочук доповіла про підсумки виконання бюджету  Нововолинська за 2020-й  рік. Його обсяг склав 371207,0 тис. гривень, що становить 103,9 відсотка до затверджених річних бюджетних призначень. Галина Вікторівна ознайомила членів виконкому із основними показниками, що впливають на дохідну та видаткову складові міської казни. Зокрема, дохідну частину склали  податки та збори на доходи фізичних осіб, субвенції з державного та обласного бюджетів, власні надходження бюджетних установ, кошти від приватизації майна, продажу землі та кошти пайової участі.

Негативний вплив на рівень виконання доходів бюджету міста справляє  стан розрахунків з бюджетом платників податків.

Рівень виконання доходів загального фонду бюджету міста забезпечив фінансування бюджетних видатків на 96,5 відсотка до затверджених річних бюджетних призначень. Відтак, забезпечена своєчасна  виплата  заробітної плати  працівникам  бюджетної сфери;  здійснено  згідно з  чинним  законодавством  інші  виплати  соціального спрямування. Із загального фонду до бюджету розвитку спеціального фонду передано кошти на фінансування капітальних видатків, а саме – спрямовано кошти на розвиток комунального господарства, ремонт доріг, на фінансування галузей соціально-культурної сфери та соціального захисту населення.

Станом на 1 січня 2021 року відсутня кредиторська заборгованість  по загальному  та спеціальному фондах бюджету міста.