Як змінити постачальника газу


З 1 серпня 2020 року в Україні запрацював ринок газу для населення. Тепер клієнт може самостійно обирати постачальника, який має відповідну ліцензію, залежно від ціни та сервісу.

Алгоритм переходу до нового постачальника.

1.Обрати нового постачальника газу. Перевірити, чи компанія має право на постачання газу можна на сайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у галузі енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

2. Подати заяву-приєднання встановленого зразка до нового постачальника. Це можна зробити як на сайті нового постачальника, так й надіслати йому скановану/сфотографовану заяву на електронну скриньку.

3. Очікувати повідомлення від нового постачальника про дату, з якої здійснюватиметься постачання природного газу. Нова компанія має для цього термін до 20 днів, однак конкуренція уже змушує компанії реагувати швидше..

4. Отримати остаточний рахунок від попереднього постачальника протягом шести тижнів. Розрахуватись із попереднім постачальником упродовж десяти днів з моменту отримання рахунку.

Що потрібно знати під час зміни постачальника та які дії нового постачальника? Відповіді на ці та інші питання – за посиланням: https://cutt.ly/JkaH2xo