Налагоджують партнерство з компанією CodEUrop, яка займається модернізацією громадського транспорту

Днями заступниця міського голови Юлія Лефтер взяла участь в Генеральній асамблеї CCIFU Україно-Французької торгівельної палати. Захід відбувся в UNIT.City в місті Києві. Юлія Олександрівна презентувала потенціал Нововолинська в діловому середовищі французьких компаній.

За результатами зустрічей та перемовин налагодили співпрацю з інноваційною компанією CodEUrop, яка займається модернізацією громадського транспорту.

Із представником компанії домовились про додаткові зустрічі в рамках державного приватного партнерства та розробку проєкту мобільності та переходу до вуглецевої нейтральності через інновації і модернізацію громадського транспорту в Нововолинській громаді. Даний проєкт має ряд переваг для міста: ефективність витрат, створення додаткової вартості для громадян та місцевої економіки, екологічність, генерування місцевих державних доходів.

Крім того, компанія CodEUrop спеціалізується на розробці стратегій стійкої міської мобільності. Вже є реалізований приклад у Львові – добудова веломережі та вивчення можливостей і доцільності міських  електричок.