Подарунок від книжкової премії «Еспресо. Вибір читачів 2020» публічним бібліотекам Нововолинська

Книжкова премія «Еспресо. Вибір читачів» була започаткована телеканалом «ЕСПРЕСО» у 2017 році та підтримується ГО «ДЕМФОРУМ» з метою відзначати найкращі вітчизняні літературні новинки року та задля підтримки інтересу до читання книжок в Україні. Особливість Премії полягає у тому, що її переможців на третьому етапі визначають читачі шляхом голосування у бібліотеках по всій Україні (1-й етап – формування довгого списку видань, 2-й етап – голосування Експертного журі).

У серпні 2020 року оргкомітет надіслав книги-фіналісти, анкети для голосування читачів та рекламно-інформаційні матеріали (плакати, книжкові закладки) по бібліотеках-учасницях Премії. З серпня по листопад користувачі публічних бібліотек Нововолинська долучилися до голосування за книги у трьох номінаціях:

«Література для дорослих»: «Амадока» Андрухович Софія («Видавництво Старого Лева»), «Планета Полин» Оксана Забужко (видавничий дім «Комора»), «Список кораблів» Сергій Жадан (видавництво «Меридіан Черновіц»).

«Література для підлітків» (для дітей від 12 до 18 років): «Шпигунки з притулку Артеміда» Наталії Довгопол (видавництво «Vivat»), «Сірка на порох» Івана Андрусяка (видавництво «Фонтан казок»), «Не кажи нікому» Саші Камінської (видавництво «Ранок»).

«Література для дітей» (для дітей від 5 до 12 років): «Коли я була лисицею» Тані Поставної (видавництво «Vivat»), «Мія і місячне затемнення» Олі Русіної («Видавництво Старого Лева»), «Історія, яку розповіла Жука» Грасі Олійко («Видавництво Старого Лева»).

Книги-фіналісти залишилися у бібліотечних фондах як подарунок за участь у голосуванні.

На початку тижня приємна несподіванка: бібліотеки отримали подяки та 4 книги «Справа Василя Стуса» (укладання Вахтанг Кіпіані) за участь в якості партнерів книжкової премії «Еспресо. Вибір читачів», якісну та креативну роботу з визначення книжок-переможців Премії.

Книжки є у бібліотеці на Дружби,17, бібліотеці-філії №2 на Пирогова, 4, бібліотеці-філії №1 на 15-му мікрорайоні, 26 та у бібліотеці-філії №3 селища Благодатне.

Приходьте та запитуйте їх! Читайте!