Ситуація з COVID-19, запобігання підтопленням і будівництво котельні – ТОП-3 теми комісії з ТЕБ та НС

За останній тиждень у місті спостерігається ріст захворюваності на COVID-19. У закладах загальної середньої освіти два класи відправлено на самоізоляцію. Також призупинив роботу садочок села Низкиничі. Там підтверджена хвороба у вихователя. У Нововолинській ЦМЛ достатньо ліжко-місць для інфікованих. Просимо жителів міста, підприємців та власників магазинів і закладів громадського харчування дотримуватися карантинних норм!

Через різке потепління готуються оперативно ліквідовувати можливі підтоплення. На комунальних підприємствах є сім мотопомп та електричних помп. Буде перевірка та очищення зливової каналізації.

Має бути чітка організація дій, щоб ми могли оперативно реагувати на підтоплення та ліквідовувати їх, – наголосив міський голова Борис Карпус.

Місто готується до початку будівництва котельні на 6-му мікрорайоні Нововолинська. Надійшли позитивні відповіді від газопостачальників. Котельня буде забезпечена газом, електрикою достатньої потужності, водопостачанням та водовідведенням. Наразі проводять розрахунки та готують необхідні документи.