Рішення виконавчого комітету від 18 лютого 2021 року № 40 “Про надання згоди на передачу в оренду комунального майна та включення до Переліку об’єктів оренди першого типу”

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ  НОВОВОЛИНСЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 18 лютого  2021 року  № 40

м. Нововолинськ

Про  надання згоди на

передачу   в оренду

комунального майна

та включення до

Переліку об’єктів оренди першого типу

Відповідно до  статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  статті 6 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» від 03 жовтня 2019 року № 157-IX (далі – Закон), пункту 20 Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 червня 2020 р.   № 483 (далі – Порядок), рішення Нововолинської міської ради від 17 вересня  2020 року №39/7 «Про врегулювання відносин щодо оренди майна комунальної власності територіальної громади міста Нововолинська», листа КНП «НЦПМСД»  від 25.01.2021 року № 132/01-15 та листа ЖКО Нововолинської міської ради від 28.01.2021 №28/01-06, виконавчий комітет міської ради:

В И Р І Ш И В:

1. Надати згоду КНП «Нововолинський Центр первинної медико-санітарної допомоги» на передачу в оренду об’єктів комунального майна згідно додатку 1 до рішення та включення цих об’єктів до Переліку об’єктів оренди першого типу.
  2. Надати згоду ЖКО Нововолинської міської ради на передачу в оренду об’єктів комунального майна згідно додатку 2 до рішення та включення цих об’єктів до Переліку об’єктів оренди першого типу.
  3. КНП «Нововолинський Центр первинної медико-санітарної допомоги» та ЖКО Нововолинської міської ради :

3.1 протягом 5 робочих днів з дати отримання рішення прийняти рішення про намір передачі майна в оренду  у формі наказу;

3.2 внести інформацію про потенційні об’єкти оренди до ЕТС в порядку, передбаченому частиною четвертою статті 6 Закону;

3.3 здійснити  у разі  необхідності переоцінку потенційних об’єктів оренди та збільшити балансову вартість майна згідно з результатами оцінки відповідно до правил бухгалтерського обліку до розміщення оголошення про передачу майна в оренду;

3.4 погодити з відділом економіки зміст оголошення про передачу комунального майна в оренду на аукціоні до моменту його розміщення в ЕТС та протягом 10 робочих днів з моменту отримання відповідного погодження  розмістити в ЕТС оголошення про передачу майна в оренду.

1. Відділу економіки (Корнійчук Т.О.) оприлюднити інформацію про включення об’єктів оренди до Переліку першого типу на офіційному сайті Нововолинської міської ради.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Громика О.І.

Міський голова                                                                                         Б.С. Карпус

Корнійчук 30586

до рішення виконавчого комітету

18.02.2021 № 40