Резолютивна частина рішення Іваничівського районного суду Волинської області від 20.12.2016 у справі №165/403/16-а

Відповідно до ст. 265 КАС України виконавчий комітет Нововолинської міської ради публікує резолютивну частину рішення Іваничівського районного суду Волинської області від 20.12.2016 у справі №165/403/16-а, залишеного в силі постановою Верховного Суду України від 17.02.2021:

«Іваничівський районний суд Волинської області

П О С Т А Н О В И В:

Позов задовольнити повністю.

Визнати протиправним та скасувати рішення виконавчого комітету Нововолинської міської ради Волинської області № 325 від 25 жовтня 2013 року в частині надання дозволу на переведення житлового приміщення на вул. Св. Володимира, 2 кв, 10, що належало (належить) на праві приватної власності згідно договору купівлі-продажу від 22.02.2011 року ОСОБА_5, у нежиле шляхом розробки проекту та проведення реконструкції вказаного приміщення під промтоварний магазин.

Стягнути з виконавчого комітету Нововолинської міської ради на користь ОСОБА_1 судові витрати в розмірі 551,20 грн.  Постанова може бути оскаржена до Львівського апеляційного адміністративного суду через Іваничівський районний суд шляхом подачі апеляційної скарги протягом десяти днів з моменту отримання копії постанови.  Постанова набирає законної сили після закінчення строку на подання апеляційної скарги, якщо скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги постанова суду, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

Суддя                                  І. М. Нєвєров»

З усіма рішеннями у справі №165/403/16-а можна ознайомитись в Єдиному  державному  реєстрі судових рішень за посиланням https://reyestr.court.gov.ua/