11 березня відбулося публічне представлення інформації  про виконання бюджету міста за 2020 рік та про виконання бюджетних програм головними розпорядниками бюджетних коштів

У виконавчому комітеті Нововолинської міської ради  продовжують працювати над забезпеченням вірогідності, відкритості інформації про доходи та видатки  бюджету з дотриманням вимог чинного законодавства.

Захід відбувся відповідно до статті 28 Бюджетного кодексу України та з метою прозорості бюджетного процесу, донесення до жителів інформації про бюджет у доступній формі.

На початку зі вступним словом виступив заступник міського голови з питань діяльності  виконавчих органів О.І Громик.

Під час презентації звіту про виконання бюджету заступник начальника фінансового управління, начальник бюджетного відділу О.Г Дудюк доповіла про основні показники дохідної та видаткової частини бюджету міста за 2020 рік.

Звіт  містив детальну інформацію про показники бюджету за загальним та спеціальним фондами, була представлена класифікація видатків та наведена динаміка зміни показників за звітний період у порівнянні з попереднім.

Про використання коштів за бюджетними програмами доповідали начальник управління освіти  О.О. Лакиш,  начальник управління соціального захисту населення Н.Б. Волчанюк, начальник відділу культури І.М. Левкова,  начальник відділу будівництва комунального господарства та газифікації Б.П. Миронюк та  заступник міського голови з питань діяльності  виконавчих органів О.І. Громик, які надали присутнім детальну інформацію за кожним напрямком видатків у межах реалізації програм, що затверджені рішеннями міської ради.

Доповідачі підготували графічну презентацію, максимально спростивши подачу матеріалу.

Зазначимо, що детально ознайомитися з показниками бюджету міста за 2020 рік можна на офіційному вебсайті Нововолинської міської ради в інформаційному вікні «Жителю міста» у вкладках «Міський бюджет» – щодо інформації про звіт та «Програмно-цільовий метод» – щодо виконання бюджетних програм головними розпорядниками бюджетних коштів.