Представники Уповноваженого Верховної ради України з прав людини завітали у Нововолинськ

Сьогодні, 18 березня 2021 року, у міській раді відбулася зустріч з регіональними представниками Уповноваженого Верховної ради України з прав людини у Волинській області Любов’ю Сітовською та Віталієм Єловим.

Мета зустрічі – моніторинг додержання органами місцевого самоврядування права громадян на житло.

Заступниця міського голови Вікторія Скриннік та головний спеціаліст юридичного відділу Юлія Лісовська надали інформацію про осіб, що перебувають на квартирному обліку, повідомили перелік майна, що використовується для соціального житла, ознайомили із обсягом видатків з місцевого бюджету на забезпечення реалізації права на житло.

Любов Сітовська цікавилась способами інформування населення про перелік громадян, котрі перебувають на квартирному обліку, передбачені у бюджеті міста допомоги для забезпечення реалізації права на житло окремих категорій населення, а також надання допомог громадянам, які мають потребу у житлі або проведенні поточного чи капітального ремонту.

Представники Уповноваженого Верховної ради України з прав людини у Волинській області відмітили, що  робота Нововолинської міської ради у галузі соціального житла найкраща серед міст Волинської області.