Міський голова Борис Карпус провів традиційну пресконференцію для місцевих ЗМІ.

Мер міста закликав усіх дотримуватися карантинних вимог. Адже ситуація з COVID-19 наразі не покращується. Заклади освіти навчаються дистанційно. Це рішення зумовлене тим, що діти часто є носіями вірусу. Тому фіксують все більше сімейних вогнищ інфікування.

Вакцинація триває. Вже щеплено понад пів тисячі жителів.

Підписана Угода про співпрацю з Асоціацією енергоефективних міст. Триває робота в рамках проєкту «Енергодім». Це хороша можливість для ОСББ провести заходи з енергозбереження та отримати до 70% відшкодування витрат.

Стартують ремонти доріг у місті. На ямковий ремонт у бюджеті закладено 1,2 мільйона гривень, для нанесення розмітки – 600 тисяч гривень. Чотири вулиці буде капітально відремонтовано за кошти субвенції з держбюджету: Івасюка, Марка Вовчка, Світла та Лісна.

Триває підготовка до загальноміської квітневої толоки. Міський голова зазначив, що гарна традиція, яку потрібно підтримувати.

Закликаю всі підприємства, установи, магазини навести лад на своїх територіях. Маємо зустріти Великдень у чистому, охайному місті! – наголосив Борис Карпус.