У центрі зайнятості роботодавцям провели навчання на тему легалізації праці

26 березня у Нововолинській міській філії Волинського обласного центру зайнятості відбулось бліц-навчання для роботодавців галузевого спрямування: транспорт, складське господарство, поштова та кур’єрська діяльність, ремонт автотранспортних засобів та технічне обслуговування.

Представники управління Держпраці у Волинській області, Головного управління Пенсійного Фонду України у Волинській області, відділу з питань праці Виконавчого комітету Нововолинської міської ради розглянули з роботодавцями питання легалізації зайнятості та заробітної плати, реалізації гарантій оплати праці, зміни в законодавстві про працю, фінансові санкції за порушення норм чинного трудового законодавства.

Крім того, учасники мали змогу отримати додаткові відомості щодо нарахування заробітної плати та прийняття працівників на роботу; були поінформовані про можливості служби зайнятості щодо підбору персоналу.

Наступне бліц-навчання для роботодавців що працюють в галузі торгівлі, тимчасового розміщення та організації харчування, діяльності готелів та ресторанів з питань легалізації зайнятості відбудеться 16 квітня 2021 року.