З початку року 43 особи скористалися послугами мультидисциплінарної команди у Нововолинську

У територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконавчого комітету Нововолинської міської ради у відділенні соціальної допомоги вдома, працює мультидисциплінарна команда для надання комплексу соціальних послуг пенсіонерам, особам з інвалідністю відповідно до їх індивідуальних потреб.

Робота мультидисциплінарної команди спрямована на задоволення потреб самотніх громадян, які опинилися у складних життєвих обставинах. Соціальні послуги надаються безпосередньо за місцем проживання.

Члени команди надають такі послуги: придбання і доставка продовольчих, промислових та господарських товарів, медикаментів, приготування їжі, допомога у забезпеченні технічними засобами реабілітації, послуги перукаря, швачки та робітника з комплексного обслуговування, інформаційні послуги, консультування з питань соціального захисту.

З початку року 43 особи скористалися послугами мультидисциплінарної команди, згідно з укладеним планом та графіком роботи.

Мультидисциплінарний підхід з надання соціальних послуг є інноваційним підходом, що забезпечить запровадження нових механізмів надання соціальних послуг.

Територіальний центр соціального обслуговування виконавчого комітету Нововолинської міської ради