Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

15 квітня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Нововолинської міської ради. Члени виконкому розглянули понад 30 питань порядку денного.

Найперше, заслухали інформацію директора КП «Нововолинськ водоканал» Володимира Озімчука. Він запропонував ряд заходів для покращення роботи підприємства та підвищення якості послуг. Зокрема, капітальний ремонт водопроводу на двох вулицях міста, технічна перевірка лічильників, придбання витратомірів, встановлення внутрішньобудинкових лічильників та інше.

Варто відзначити, що абонентський відділ КП «Нововолинськ водоканал» тепер працює з вівторка по суботу.

Рішенням виконавчого комітету оголошено конкурси на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування. Зокрема, Нововолинськ-Гряди та Нововолинськ-Благодатне через Грибовицю.

Слухали звіт керівника Нововолинського інклюзивно-реурсного центу за три роки роботи.

Міський голова Борис Карпус дав доручення створити робочу групу, яка має розробити схему відшкодування за пільговий проїзд за валідаторами.

– Ми вже розпочали роботу в цьому напрямку. До кінця року мають запрацювати «Карти Нововолинця». За досвідом інших міст, така система дозволяє суттєво економити бюджетні кошти, – відзначив Борис Карпус.

Затвердили інформаційні й технологічні картки адміністративних послуг, що надаються через ЦНАП.