Міський голова Борис Карпус зустрівся з представниками релігійних конфесій

19 квітня мер міста Борис Карпус провів традиційний круглий стіл за участі представників усіх релігійних організацій Нововолинської громади.

Враховуючи те, що Нововолинськ належить до помаранчевої епідеміологічної зони, міський голова наголосив на дотриманні карантинних обмежень. Зокрема, дотриманні соціальних дистанцій під час Богослужінь, носінні масок та використанні антисептиків.

Говорили про загальноміську толоку, прибирання території навколо храмів і кладовищ. Міські комунальні служби готові допомогти з вивезенням сміття та обрізкою аварійних дерев.

Міський голова звернувся з проханням наголосити прихожанам на шкідливості штучних квітів і закликати не використовувати їх на кладовищах.

На завершення Борис Карпус привітав учасників зустрічі з прийдешніми святами. Побажав їхнім родинам та парафіянам міцного здоров’я, миру й добробуту.