Про стан заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах Нововолинська говорили на засіданні міської тимчасової комісії

Відбулося засідання міської тимчасової комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати (грошового забезпечення) пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Головувала на засіданні заступниця міського голови Юлія Лефтер.

Про стан заборгованості із виплати заробітної плати поінформували: генеральний директор ДП “Волиньвугілля” Юрій Ключковський, директор підприємства “Скай” Михайло Степанюк та керівники управляючих житлових компаній Зоя Герез та Світлана Шевчук.

Як повідомив Юрій Ключковський, заборгованість із заробітної плати гірникам становить 65, 6 млн грн. Завдяки бюджетним коштам, які надійшли на початку цього року, шахтарям повністю виплатили кошти за 2020 рік. Також проведено інвентаризацію решти заборгованості, дані подали в профільне міністерство.

Мільйон 370 тисяч гривень заборгувало своїм працівникам підприємство “Скай”. Директор Михайло Степанюк зазначив, нині керівництво робить усе можливе, аби погасити заборгованість.

Заробітна плата у повному обсязі виплачена робітникам УЖК №1, 2.