Меморандум з поліцією: у Нововолинській громаді запрацюють шерифи

Міський голова Борис Карпус підписав меморандум про співпрацю та партнерство між Головним управлінням Національної поліції у Волинській області та Нововолинською міською територіальною громадою

Меморандум передбачає, що у селищі Благодатному та селі Гряди в жовтні розпочнуть роботу поліцейські офіцери громади.

Нововолинська міська рада зобов’язана забезпечити робочі приміщення та виділити кошти на закупівлю одного автомобіля Renault Duster для шерифа. Його вартість більше півмільйона гривень. Другу автівку Нововолинській громаді нададуть безкоштовно.

Конкурс на посади поліцейських офіцерів громади розпочнеться 26 квітня. Стажування майбутні шерифи проходитимуть у Харкові.

Борис Карпус спільно з начальником управління превентивної діяльності ГУНП у Волинській області Володимиром Солоненком, начальником сектору взаємодії з громадами управління превентивної діяльності ГУНП у Волинській області Романом Богданом та начальником Нововолинського ВП №1 (м.Нововолинськ) Володимир-Волинського районного відділу поліції ГУНП України у Волинській області Олександром Ципком оглянули спецтранспорт, яким забезпечать поліцейських офіцерів. Він оснащений гідравлічними ножицями, бензопилою та іншим спорядженням. Також наявні: пневматична рушниця, бронежилет та шолом.