Валентина Степюк: кваліфіковані кадри потрібно вирощувати

Керуюча справами виконавчого комітету Валентина Спепюк провела нараду з керівниками управлінь та відділів виконкому і комунальних установ міста.

Мета зустрічі – поліпшення координації кадрової роботи, активізація роботи з кадровим резервом в органах місцевого самоврядування, забезпечення трудової дисципліни у колективах. Зокрема, обговорювали шляхи та методи стимулювання працівників до самоосвіти, проходження тренінгів,  онлайн курсів.  

Валентина Степюк розповіла, що виконавчий комітет Нововолинської міської ради зацікавлений у стажуванні студентів та молодих спеціалістів.

Ми готові укладати угоди та меморандуми з ВНЗ, – наголосила керуюча справами, – таким чином шукатимемо спеціалістів та формуватимемо кадровий резерв.

На завершення зустрічі, Валентина Степюк анонсувала повний перехід виконавчих органів міської ради на електронний документообіг та впровадження системи контролю якості послуг. За словами керуючої справами, такі зміни стимулюватимуть працівників більш уважно працювати з документами та допоможуть виявляти прогалини у виконанні службових завдань.