Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!

Дорогі нововолинці!

26 квітня ми схиляємо голови і з сумом згадуємо подію, що відбулася 35 років тому й назавжди змінила наші життя. Тоді сталася найбільша техногенна катастрофа в новій історії людства. 26 квітня 1986 року через аварію Чорнобильській атомній електростанції Україна втратила частину своєї території й тисячі своїх громадян.

Десятки тисяч наших земляків стали біженцями.

Цей квітневий день щороку асоціюється у нас зі страшним словом Чорнобиль. 35 років тому відбулася велика трагедія, що вчергове підтвердила мужність і героїзм нашого народу. Ліквідатори, ризикуючи назавжди втратити здоров’я і навіть життя, захистили людство від згубного впливу радіації. Їхня самопожертва дозволила жити мільйонам людей та прийдешніх поколінь.

Подвиг ліквідаторів Чорнобильської аварії навічно залишиться у пам’яті українського народу. Вічна пам’ять тим, хто не дожив до наших днів!

Низький уклін ліквідаторам, які живуть серед нас! Бажаю вам міцного здоров’я, наснаги, добробуту і довгих років життя!

З повагою міський голова Борис Карпус.НравитсяКомментироватьПоделиться