З депутатами обласної ради працювали у закладах освіти обласного підпорядкування

21 травня заступниця міського голови Вікторія Скриннік разом із депутатами Волинської обласної ради Андрієм Бокочом, Валентином Кошельником, Ярославом Матвійчуком та Юрієм Сиротюком відвідали Нововолинські заклади освіти обласного підпорядкування.

Цікавилися проблематикою, освітнім рівнем вихованців, матеріальним забезпеченням установ.

Зокрема, у Нововолинському центрі професійно-технічної освіти директорка установи Валентина Приступа показала навчальні кабінети та майстерні, де студенти отримують практичні навички. Обговорювали з депутатами проблемні питання закладу – необхідність ремонтувати дах, утеплювати фасад, оновлювати кабінети.

З директоркою Нововолинського наукового ліцею-інтернату Інною Хільковець та її заступниками депутати облради обговорювали питання налагодження освітнього процесу та підготовку до завершення навчального року. Вели розмову про реформу освіти та готовність ліцею-інтернату та інших закладів середньої освіти Нововолинської міської територіальної громади до нового формату надання освітніх послуг. Під час екскурсії установою дивилися навчальні кабінети, спортивний зал, музей речей старовини.