У Благодатному відбулося відкриття Центру надання адміністративних послуг

24 травня у селищі Благодатне урочисто перерізали стрічку нового, сучасного Центру надання адміністративних послуг. Його облаштували в приміщенні колишньої селищної ради. Кошти на капітальний ремонт під ЦНАП частини приміщення виділили з бюджету Нововолинської громади. Завдяки плідній співпраці з Програмою «U-Lead з Європою» отримали меблі та комп’ютерне обладнання.

На урочистості з нагоди відкриття Центру надання адміністративних послуг у Благодатному завітав міський голова Борис Карпус, його заступниця Юлія Лефтер, народний депутат України Ігор Гузь, голова Володимир-Волинської районної ради Віктор Хиць, депутат облради Юрій Сиротюк, старости сіл громади, голова Благодатної селищної ради 2015-2020 років Олександр Топорівський. – Благодатне було і буде невід’ємною частиною нашої громади. Медична амбулаторія, дорога з Нововолинська, продовження облаштування спортивного майданчика, а тепер і новий Центр надання адміністративних послуг. Крок за кроком докладаємо зусиль, щоб мешканцям було комфортно жити у своєму селищі! – наголосив у виступі Борис Карпус.

Право перерізати стрічку надали міському голові, нардепу Ігорю Гузю та старості селища Олені Леоненко. За українським звичаєм кожна нова справа починається з молитви. Освятив приміщення та окропив свяченою водою отець Станіслав.

Працівниці ЦНАПу отримали сертифікати про проходження навчання в рамках Програми для України з розширення прав і можливостей.

Аби жителі змогли отримати максимальну кількість послуг в одному місці, Нововолинська міська рада підписала договір про співпрацю з представництвом Пенсійного фонду України та Володимир-Волинського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги. Відтепер люди зможуть отримати послуги, що стосуються пенсійного забезпечення та юридичні консультації у ЦНАПі.