Рішення виконавчого комітету від 20 травня 2021 року № 169 “Про надання згоди на передачу в оренду комунального майна та включення до Переліку об’єктів оренди першого типу”

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ  НОВОВОЛИНСЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 20 травня 2021 року  № 169

м. Нововолинськ

Про  надання згоди на

передачу   в оренду

комунального майна

та включення до

Переліку об’єктів оренди першого типу

Відповідно до  статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  статті 6 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» від 03 жовтня 2019 року № 157-IX (далі – Закон), пункту 20 Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 червня 2020 р.   № 483 (далі – Порядок), рішення Нововолинської міської ради від 17 вересня  2020 року №39/7 «Про врегулювання відносин щодо оренди майна комунальної власності територіальної громади міста Нововолинська», листа управління освіти виконавчого комітету Нововолинської міської ради від 28.04.2021 №401/01-11 та листа відділу культури виконавчого комітету Нововолинської міської ради від 12.05.2021 №110/01-09 виконавчий комітет міської ради:

В И Р І Ш И В:

1. Надати згоду управлінню освіти виконавчого комітету Нововолинської міської ради на передачу в оренду об’єкта комунального майна згідно з додатком 1 до рішення та включення цього об’єкту до Переліку об’єктів оренди першого типу.
  2. Надати згоду відділу культури виконавчого комітету Нововолинської міської ради на передачу в оренду об’єкта комунального майна згідно з додатком 2 до рішення та включення цього об’єкту до Переліку об’єктів оренди першого типу.
  3. Управлінню освіти виконавчого комітету Нововолинської міської ради та відділу культури виконавчого комітету Нововолинської міської ради:

3.1. Протягом 5 робочих днів з дати отримання рішення прийняти рішення про намір передачі майна в оренду у формі наказу.

3.2. Внести інформацію про потенційний об’єкт оренди до ЕТС в порядку, передбаченому частиною четвертою статті 6 Закону.

3.3. Здійснити у разі необхідності переоцінку потенційного об’єкта оренди та збільшити балансову вартість майна згідно з результатами оцінки, відповідно до правил бухгалтерського обліку, до розміщення оголошення про передачу майна в оренду.

3.4. Погодити з управлінням економічного розвитку, проектної діяльності та інвестицій зміст оголошення про передачу об’єкта комунального майна в оренду на аукціоні до моменту його розміщення в ЕТС та протягом 10 робочих днів з моменту отримання відповідного погодження розмістити в ЕТС оголошення про передачу майна в оренду.

1. Управлінню економічного розвитку, проектної діяльності та інвестицій (Корнійчук Т.О.) оприлюднити інформацію про включення об’єктів оренди до Переліку першого типу на офіційному сайті Нововолинської міської ради.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Громика О.І.

Міський голова                                                                             Борис  КАРПУС

Тетяна Корнійчук 30586

до рішення виконавчого комітету

20.05.2021 № 169