Затверджено проєкт пам’ятника учасникам Революції Гідності та Героям АТО

Нещодавно завершився термін подання заявок на участь у відкритому архітектурному конкурсі на кращу пропозицію пам’ятника учасникам Революції Гідності та Героям АТО у Нововолинську.

Заявки подали шість кандидатів. На першому етапі конкурсу, 14 травня, члени журі, спільно з головою ГО «Незламні нововолинці» Володимиром Демчуком, дружинами, батьками загиблих відібрали два проєкти, які виконані з дотриманням норм та вимог положення про конкурс.

24 травня, обговоривши два проєкти,  журі одноголосно прийняло рішення про визначення переможцем у відкритому архітектурному конкурсі на кращу пропозицію пам’ятника учасникам Революції Гідності та Героям АТО у Нововолинську проєкт під кодовим номером 360718.

У пояснювальній записці автор проєкту описав задум, смислове і просторове рішення із врахуванням зелених насаджень, концепцію, матеріали з яких буде виготовлений монумент.

До обговорення долучився міський голова Борис Карпус. Він розповів, що для будівництва пам’ятника з державного бюджету додатково буде залучено 500 тисяч гривень субвенції.

– Ми готові дослухатися до думки громадськості та  врахувати її побажання під час доопрацювання деталей з автором проєкту, – наголосив міський голова.

Борис Карпус повідомив, що на часі – виготовлення проєктно-кошторисної документації та оголошення конкурсу на виконання будівельних робіт.