Громадська рада: оголошено прийом документів від громадських організацій

Відповідно до розпорядження міського голови від 27 травня 2021 року № 75-ра «Про утворення ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів для обрання членів громадської ради при виконавчому комітеті Нововолинської міської ради», оголошується прийом документів від представників інститутів громадянського суспільства ( громадські, благодійні та релігійні організації, професійні спілки та об’єднання, творчі спілки, асоціації, організації роботодавців, недержавні ЗМІ, органи самоорганізації населення, інші непідприємницькі товариства та установи).

Для участі в установчих зборах необхідно подати заяву у довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу.

До заяви додаються:

• рішення про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради;
  • біографічна довідка представника із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади громадській організації, контактної інформації;
  • копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань та витяг із статуту (положення) щодо цілей і завдань діяльності;
  • згода на обробку його персональних даних;
  • інформація про результати діяльності (проведені заходи, реалізовані проєкти, виконані програми, друковані видання, подання письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше ніж рік, – за період діяльності);
  • відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти, номер контактного телефону.

Документи приймаються до 30 червня 2021 року включно за адресою: м. Нововолинськ, пр-т Дружби, 27, управління з питань цифрової трансформації та комунікації, каб. №307 (ІІІ поверх) з 10.00 до 16.00 або novovolynsk.rada@gmail.com (у темі листування вказати: «Установчі збори громадської ради»).

Установчі збори відбудуться 29 липня 20201 року об 11.00 год за адресою: м. Нововолинськ, пр-т Дружби, 27, Нововолинська міська рада, каб. №304 (зал засідань міської ради).

За додатковою інформацією звертатись до Катерини Бонюк, начальника відділу комунікацій управління цифрової трансформації та комунікації. Контактний тел.:073-034-51-81.