Про підготовку табору “Прикордонник”, охорону праці та невиробничий травматизм говорили на засіданні комісії у міській раді

На засіданні комісії з питань забезпечення життєдіяльності населення, яке провела заступниця міського голови Юлія Лефтер, розглянули три питання.

Директорка дитячого оздоровчого табору «Прикордонник» Лариса Вознюк прозвітувала про готовність закладу до відкриття сезону.

Відповідно до карантинних вимог, упродовж літа оздоровчий табір має можливість прийняти 420 дітей. Заплановано чотири зміни. На перший заїзд, який почнеться 18 червня, є можливість прийняти 105 школярів.

• На жаль, у зв’язку з карантином, у «Прикордоннику» є обмеження стосовно кількості дітей, пріоритет надається оздоровленню школярів пільгових категорій, – розповіла Лариса Вознюк.

На матеріально-технічне забезпечення закладу з міського бюджету виділено 640 тисяч гривень. Також залучили активних підприємців, які допомагають підготувати «Прикордонник» для відпочинку та оздоровлення діток. На даний час завершують роботи з підготовки приміщень для заселення першої зміни. Вже оформлені усі необхідні документи, укладені договори.

Ще два питання стосувалися стану травматизму на ДП «Волиньвугілля», а також травматизму невиробничого характеру на території Нововолинської громади. Зокрема, протягом першого кварталу 2021 року на ДП «Волиньвугілля» зареєстровано 14 випадків травмування гірників. Основні причини – недотримання правил охорони праці та зношеність обладнання.

За даними Нововолинської центральної міської лікарні упродовж 2020 року в Нововолинську зареєстровано 1955 нещасних випадків невиробничого характеру, з них – 32 летальних.