Міський голова перевірив будівельні роботи довкола стадіону в Благодатному

9 червня у селищі Благодатне розпочалися будівельні роботи довкола спортивного майданчика зі штучним покриттям. Міський голова Борис Карпус, його заступниця Вікторія Скриннік, староста селища Олена Леоненко та депутат міськради Олександр Пашко оглянули спортмайданчик.

Міський голова відзначив, що кошти в сумі 500 тисяч гривень на ці роботи отримали за підтримки нардепа Ігоря Гузя з держбюджету.

Наразі облаштовують бігові доріжки. Спершу наносять шар асфальту, а далі – гумове напилення та розмітку. – Благоустрій території біля стадіону продовжиться. Плануємо встановити спортивний майданчик для воркауту, встановити освітлення та відеоспостереження. Тішить, що жителі Благодатного та учні місцевої школи будуть мати зручний доступ до якісного стадіону! – наголосив Борис Карпус.