Повідомлення про конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування

Виконавчий комітет Нововолинської міської ради інформує про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади  «Начальник управління освіти виконавчого комітету Нововолинської міської ради Волинської області» (по строковому  трудовому договору до дати державної реєстрації припинення відділу, як юридичної особи, шляхом злиття).

Опис вакансії  та вимоги до кандидатів за посиланням: ЗАВАНТАЖИТИ

Додаткова інформація щодо посадових обов’язків, умов та розміру оплати праці, інші дані про роботу та умови конкурсу надає відділ персоналу виконавчого комітету Нововолинської міської ради за телефоном 3-14-32 або на особистому прийомі за адресою: Нововолинськ, проспект Дружби, 27, кабінет №302.

Документи для участі у конкурсі приймає відділ персоналу виконавчого комітету Нововолинської міської ради до 22 липня 2021 року, з понеділка до п’ятниці, з 08:00 до 17:00.