Перенесено дату проведення конкурсів з визначення автомобільних перевізників на автобусних маршрутах загального користування

Відповідно до пункту 36 Постанови Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 р. № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автомобільному маршруті загального користування», інформація про будь-яку зміну умов конкурсу повинна бути доведена до відома всіх перевізників-претендентів не менш як за 20 днів до дати проведення конкурсу шляхом опублікування у засобах масової інформації, в яких було розміщено оголошення про конкурс.

Враховуючи зазначене, повідомляємо, що проведення конкурсів з визначення автомобільних перевізників на  автобусних маршрутах загального користування перенесено.  Засідання конкурсного  комітету відбудеться  16 липня 2021 року. У зв’язку із чим, кінцевий строк для подачі документів становить 02.07.2021. Документи, які надійшли до Організатора після встановленого строку, не розглядаються.

Прийом документів та отримання інформації про об’єкти конкурсів, їх основні характеристики, умови конкурсів, проекти розкладів руху автобусів на маршрутах, бланків заяв, анкет на участь в конкурсах та переліку транспортних засобів, які пропонуються до використання на автобусному маршруті, переліку документів, що подаються претендентом для участі в конкурсі на перевезення пасажирів автомобільним транспортом проводяться за адресою: м. Нововолинськ, проспект Дружби, 27, відділ транспорту та зв’язку управління будівництва та інфраструктури, каб. 418, телефон для довідок 32650 (режим роботи – 8:00 до 17:15 з понеділка по четвер та з 8:00 до 16:00 – щоп’ятниці).