Вакцинуйтесь від COVID-19: захистіть себе та близьких вам людей

В Україні вже зареєстровано випадки зараження новим штамом коронавірусу «Дельта» (1 хворий помер). Цей штам більш заразний, ніж інші варіанти вірусу SARS-CoV-2. Він поширився у понад 100 країн і поступово став домінантним у світі.

Ліків проти COVID-19 немає. Заразитися коронавірусом може людина будь-якого віку незалежно від статі, походження та національності. Єдиний спосіб захиститися від цього – вакцинація.

В Україні відкрито вакцинацію для усіх категорій громадян! Кожен, незалежно від віку і професії, може отримати вакцину у найближчому пункті щеплення або центрі масової вакцинації населення. Щеплення безкоштовні! Людина, яка отримує щеплення, посилює свій та суспільний захист. Окрім того, вакцинація ефективно запобігає тяжкому перебігу хвороби й рятує життя.

У Нововолинську працює щоденно в робочі дні два пункти щеплення, розташовані в амбулаторії №2 та №3. Крім того, в амбулаторії №3 працює центр вакцинації населення у вихідні дні з 9.00 до 14.00. Усі охочі можуть щепитися у будні, попередньо записавшись за телефонами: 0932579215 або 0965660431, у вихідні – без попереднього запису. Вакцинація проводиться зареєстрованими в Україні вакцинами.

Всі вакцини, що використовуються в Україні, схвалені Всесвітньою організацією охорони здоров’я, є безпечними та захищають від важкого перебігу, ускладнень та смерті від COVID-19.

Вакцинація — це єдиний, ефективний спосіб захистити себе від коронавірусної хвороби! Імунопрофілактика залишається найважливішим інструментом запобігання нових захворювань та смертей, а також боротьби з пандемією.Тільки так населення знову зможе повернутись до звичного життя.

Записуйтеся на щеплення, щоб вберегти життя і здоров’я своє та людей поруч.