Нововолинська громада може отримати 2 мільйони гривень на розвиток соціальних послуг

Уряд спростив умови участі територіальних громад у пілотному проєкті «Розвиток соціальних послуг». Громади-учасники можуть отримати до 2 мільйонів гривень на рік. Про це говорила заступниця міського голови Вікторія Скриннік під час робочої наради за участі представників соціальних служб та громадських організацій, які надають соцпослуги.

Вікторія Романівна повідомила, що для участі в проєкті потрібно бути в реєстрі надавачів соціальних послуг. Громадські організації ознайомилися з критеріями та умовами для внесення в реєстр. Також їм нададуть консультації та супровід при підготовці відповідних документів.

Згідно з Постановою Кабміну бюджетні кошти спрямують на оплату таких соціальних послуг:

• денний догляд для осіб з інвалідністю (крім дітей) та осіб похилого віку;
  • денний догляд для дітей з інвалідністю;
  • підтримане проживання;
  • супровід під час інклюзивного навчання;
  • соціальний супровід при працевлаштуванні та на робочому місці;
  • тимчасовий відпочинок для батьків або осіб, які їх замінюють, що здійснюють догляд за дітьми з інвалідністю;
  • догляд стаціонарний.