Перший дзвоник покликав за парти

У перший день осені в ліцеях та гімназіях Нововолинської громади відбулися традиційні урочисті лінійки з нагоди початку навчального року. Коридори та класи навчальних закладів знову наповнились дитячим сміхом та галасом.
Особливо зворушливий день сьогодні для першокласників та учнів випускних класів. Цьогоріч перший дзвоник покликав за шкільні парти 6083 дитини з Нововолинської громади. З них – 570 першокласників.
Міський голова Борис Карпус завітав привітати з Днем знань вихованців та викладачів Нововолинського ліцею №7 та Нововолинського наукового ліцею-інтернату Волинської обласної ради. Мер міста побажав дітям натхнення та успіхів у навчанні, терпіння і наполегливості вчителям та батькам.
– Навчання супроводжує нас усе життя, тож хай основа знань, яку ви отримуєте у ліцеях буде міцною та надійною, – звернувся до школярів Борис Сергійович.
Заступниця міського голови Вікторія Скриннік завітала привітати зі святом першого дзвоника вихованців та вчителів Нововолинського ліцею №2. Вона побажала усім присутнім здоров’я, учням – глибоких знань, мудрості та натхненної роботи вчителям.