Представників органів місцевого самоврядування запрошують на навчальний практикум

15 вересня 2021 року Волинське регіональне відділення Асоціації міст України проведе навчальний практикум для представників органів місцевого самоврядування Волинської області на тему «Взаємодія органів місцевого самоврядування з громадськістю. Інформаційна відкритість громад: цілі, завдання, інструменти».

Тематика зустрічі вузько спеціалізована, тому до участі запрошуються профільні заступники міських, селищних та сільських голів, працівники PR-служб, відділів проектного менеджменту, фахівці з питань інформаційної роботи та комунікацій, профільні спеціалісти територіальних громад Волинської області, представники ЗМІ, інші зацікавлені особи.

Спікерами в ході практикуму виступлять:

Олена Кузьмич – консультантка з комунікацій Волинського РВ АМУ, яка розповість про важливість співпраці зі ЗМІ;

Наталія Голодюк – керівниця мережі гіперлокальних сайтів Район.in.ua [1], яка повідомить про висвітлення роботи громад в інтернет-просторі;

Наталка Коваль – ведуча програм “12 канал”, яка розповість про нову телепрограму “Позиція” про життя громад, та можливість для голів громад участі у ній;

Ольга Шарута – ведуча “Українське Радіо Луцьк”, яка озвучить перелік особливо актуальних тем, які зусиллями територіальних громад Волині можна представити в інформаційному просторі локальних ЗМІ області.

Під час заходу обговорюватимуть стратегію комунікацій, можливості для PR-служб громад, кризові комунікації, реагування на виклики тощо.

Початок  заходу 15 вересня 2021 року о 16:00.
Місце проведення заходу: конференц-зал Центру надання адміністративних послуг (м. Луцьк, вул. Лесі Українки, 35; 4 поверх).

Реєстрація до моменту початку заходу відкрита за посиланням:
_https://forms.gle/WHdpfCHk2uQzuBK68_