Відбулися гарнізонні тактико-спеціальні навчання для рятувальників Нововолинська

14 вересня на пункт зв’язку 5 ДПРЧ міста Нововолинська поступило повідомлення про те, що сталася пожежа на другому поверсі в оглядовій залі Нововолинського палацу культури. Так розпочалися гарнізонні тактико-спеціальні навчання.

Метою проведення таких навчань є відпрацювання взаємодії адміністрації об’єкту зі спеціалізованими службами міста Нововолинська під час ліквідації НС і рятування людей.

Добровільна пожежна дружина палацу культури евакуювала людей, відключила електроенергію та зустріла пожежно-рятувальні підрозділи.

Перше відділення у складі ланки ГДЗС провели розвідку в ході якої було виявлено потерпілого. Його евакуювали на свіже повітря та передали працівникам екстреної медичної допомоги.

Особовий склад чергового караулу діяв чітко й злагоджено. Пожежу вдалося швидко ліквідувати.

До ліквідації надзвичайної ситуації долучалися  працівники 5-ї Державної пожежно-рятувальної частини, екстреної медичної допомоги, працівники  відділення поліції №1 (Нововолинськ) Володимир-Волинського  районного відділу поліції ГУ НП у Волинській області та працівники Нововолинського палацу культури.

Інформує Нововолинський міський відділ УДСНС України у Волинській області